Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування Броварського ліцею №8 і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати освітню діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи, є під'єднання до мережі Інтернет і т.д.
Стан будівель та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам. Акти про готовність школи до нового навчального року оформлюються та підписуються своєчасно.
Броварський ліцей №8 розміщена в будівлі 1977 року побудови, площею 7863 кв.м.
Школа працює у дві зміни.
Для реалізації освітнього процесу в школі наявні:
- бібліотека;
- кабінет української мови - 1;
- кабінет історії - 1;
- кабінет географії - 1;
- кабінет математики - 3;
- кабінет англійської мови - 4;
- кабінет хімії - 1;
- кабінет зарубіжної літератури –1;
- кабінет фізики - 2;
- кабінет біології – 1;
- кабінет інформатики – 3;
- кабінет основ здоров’я – 1;
- кабінет обслуговуючої праці – 1;
- кабінет технічної праці – 1;
- спортивна зала – 2;
- кабінет початкових класів – 15.
Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.
Приміщення закладу освіти використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські.